17.kolo Slavoj Velké Pavlovice - TJ Šaratice
Velké Pavlovice - Šaratice 2:0 (1:0)
Sestava Šaratic: Rettegy - Cének, Galia, Polášek Martin (60´Formánek), Rozbořil - Smetana, Polášek Michal (75´Kopunec), Bukáček, Yagupa - Matoušek, Štěpánek (85´Hřebíček)
I.A třída dospělých - skupina B
VÝSLEDKY | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
A2B1706 | Podivín | Slavkov | 1:2 (1:1) | ||
Branky: Nevěděl - Lysák, Matocha | |||||
A2B1701 | Velké Pavlovice | Šaratice | 2:0 (1:0) | ||
Branky: Stehlík, Šabata | |||||
A2B1702 | Milotice | Bořetice | 4:0 (2:0) | ||
Branky: Kasan 2, Habáň, Novák | |||||
A2B1703 | Bučovice | Rakvice | 0:1 (0:0) | ||
Branky: Juřena | |||||
A2B1704 | Dražovice | Lednice | 1:0 (0:0) | ||
Branky: Pelc | |||||
A2B1705 | Rohatec | Dubňany | 1:2 (0:2) | ||
Branky: Mikéska - Sviták, Šalša | |||||
A2B1707 | Lanžhot | Břeclav B | 0:0 (0:0) | ||
TABULKA | |||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | PK | (Prav) |
1. | Dubňany | 17 | 10 | 4 | 3 | 44: 22 | 34 | ( 10) | |
2. | Bučovice | 17 | 10 | 3 | 4 | 32: 18 | 33 | ( 6) | |
3. | Rakvice | 17 | 7 | 7 | 3 | 32: 19 | 28 | ( 4) | |
4. | Dražovice | 17 | 8 | 4 | 5 | 26: 20 | 28 | ( 1) | |
5. | Lanžhot | 17 | 9 | 1 | 7 | 33: 31 | 28 | ( 1) | |
6. | Lednice | 17 | 8 | 2 | 7 | 39: 25 | 26 | ( 2) | |
7. | Šaratice | 17 | 7 | 3 | 7 | 34: 33 | 24 | ( 0) | |
8. | Velké Pavlovice | 17 | 7 | 2 | 8 | 26: 29 | 23 | ( -4) | |
9. | Rohatec | 17 | 6 | 4 | 7 | 24: 36 | 22 | ( -5) | |
10. | Podivín | 17 | 6 | 3 | 8 | 34: 36 | 21 | ( -6) | |
11. | Břeclav B | 17 | 5 | 3 | 9 | 19: 33 | 18 | ( -6) | |
12. | Slavkov | 17 | 4 | 5 | 8 | 25: 39 | 17 | ( -7) | |
13. | Bořetice | 17 | 3 | 7 | 7 | 26: 32 | 16 | ( -8) | |
14. | Milotice | 17 | 3 | 4 | 10 | 21: 42 | 13 | (-14) |
A2B1801 | Šaratice | Lanžhot | 19.04. 16:00 | SO | |
A2B1802 | Břeclav B | Podivín | 20.04. 10:30 | NE | třída 1. Máje, Břeclav |
A2B1803 | Slavkov | Rohatec | 19.04. 16:00 | SO | |
A2B1804 | Dubňany | Dražovice | 19.04. 16:00 | SO | |
A2B1805 | Lednice | Bučovice | 20.04. 16:00 | NE | |
A2B1806 | Rakvice | Milotice | 19.04. 16:00 | SO | |
A2B1807 | Bořetice | Velké Pavlovice | 20.04. 10:30 | NE |